Content Café – Content Creatie Dag 10 juli

Wil jij meer, betere en super aantrekkelijke content creëren? Schrijf je dan nu in voor het Content Café: een content-creatie-dag onder begeleiding van Florien van Basten Batenburg.

Tijdens het Content Café, donderdag 10 juli, kun je – ongestoord en onder professionele begeleiding –  aan jouw content werken.

content cafe 250 x 250

Voor wie?

Het Content Café is bedoeld voor zelfstandig ondernemers en professionals die kwalitatieve én super aantrekkelijke content willen maken voor hun klanten.

Veel professionals en ondernemers willen vaker bloggen, meer nieuwsbrieven versturen en hun webteksten verbeteren. En meer op social media doen. Ze willen zo veel, dat ze al gauw in een ‘overload modus’ raken. Met als gevolg dat ze het niet of maar half doen. Meestal op ad hoc basis en zonder strategie.

Op de vraag “Wat houdt jou tegen om actief met jouw content aan de slag te gaan?” geven zij antwoorden als:

  • Ik weet niet waarover ik moet schrijven.
  • Ik weet niet waar ik moet beginnen.
  • Ik vind het lastig om vlot te schrijven.
  • Ik heb het te druk met opdrachten en acquisitie.
  • Ik wil het wel, maar ik mis een stok achter de deur. Dus stel ik het steeds uit.
  • Ik wil graag dat iemand naar mijn teksten kijkt voordat ik ze publiceer.

Hoe fijn zou het zijn als jij spontaan aanvragen van klanten krijgt, omdat jouw content online goed gevonden wordt? En dat men jou ook nog eens als een expert in jouw vakgebied zien? En hoe zou het zijn om na een of meerdere Content Cafés zelfs lol in het schrijven te hebben? Dat schrijven geen ‘ding’ meer is… maar een routine.

Het content Café is vooral een dag waarop je zelf aan het schrijven bent. Onder professionele begeleiding, in een prettige omgeving. Het is geen trainingsdag.

Het resultaat van één dag Content Café?

  • aantrekkelijke content, klaar voor publicatie!
  • kwalitatief betere content
  • meer vertrouwen in jouw creatie kracht
  • je hebt de 1e stap naar consequent content creëren gezet
  • feedback van meelezers, jouw mede-deelnemers

Daarnaast geeft het gericht werken aan jouw content veel voldoening en zorgt het voor rust in jouw hoofd. Want je bent goed bezig en bouwt via jouw content aan jouw bedrijf. Een dag om ‘content’ van te worden dus!

Hoe ziet deze dag er praktisch uit?

De inloop voor het Content Café start om 9:00 uur met koffie/thee in de lounge. Om 9:30 uur verplaatsen we ons naar het Content Café. Na het installeren van alle laptops beginnen we met een ‘intentieronde’ en vertelt iedereen wat hij/zij die dag wil schrijven.

Ik geef jou een paar praktische tips om de dag goed van start te gaan. En dan is het tijd om te schrijven.

Om 12:30 uur is het tijd voor de lekkere lunch. Daarna werken we tot 16:00 uur door.

Je ontvangt van tevoren een opdracht, zodat je gefocust aan het Content Café begint.

Tips & feedback van een ervaren content specialist

Florien heeft jarenlang als copywriter en content marketeer gewerkt voor A-merken zoals Unilever, Procter & Gamble en diverse Uitgeverijen. Zij is de uitgever en auteur van Tante!, handboek voor coole tantes (> 6.000 exemplaren verkocht).

Florien is de eigenaar van De Content Academie en biedt naast het Content Café ook trainingen:

  • Content Strategie Dag: Bouw aan jouw bedrijf, begin bij jouw blog.
  • Content begeleidingstraject: Tijdens dit traject help ik deelnemers met het opstellen van hun content strategie en het daadwerkelijk creëren van goede en aantrekkelijke content. Daarnaast begeleid ik hen in het planningsproces, zodat ze ook daadwerkelijk consequent, kwalitatieve content gaan creëren en delen. Uiteraard besteed ik ook aandacht aan het slim én creatief inzetten van social media. In september/oktober 2014 gaat er weer een groep van start.

Investering Content Café

De investering voor het Content Café is 167,- euro p.p. ex btw. Er is plaats voor maximaal 8 deelnemers, wees er dus snel bij!

Vroegboek korting: meld je vóór 9 juli 2014 aan en betaal 147,- euro p.p. ex btw. 

Vermeld in de e-mail jouw naam en bedrijfsgegevens. Je ontvangt dan binnen 2 werkdagen een bevestiging, een factuur en een routebeschrijving. Tot 10 juli 🙂

Meld mij aan

Het minimum aantal deelnemers is 4. Als je je na 19 juni inschrijft, ontvang je, i.v.m. mijn vakantie, op 7 juli een bevestiging, een factuur, een routebeschrijving en een opdracht.

Mocht je deze dag verhinderd zijn, vertel mij wanneer je wel zou kunnen. Hoe? Klik op de oranje ‘Meld mij aan’ knop om mij een bericht te sturen.